Cilt Bakımı

Burçlara Göre Tavsiye Edilen Parfümler

Burçlara Göre Tavsiye Edilen Parfümler

Astrolojiye göre hareket eden o kadar çok kişi var ki, parfümlerini bile burçlarına göre seçenleri görüyoruz. Bizde bu yazımızda sizlere burçlara göre parfüm seçimi nasıl yapılmalı? burcunuza göre parfüm seçimi nasıl yapılır? anlatmaya çalışalım.

Bildiğiniz gibi her burcun farklı özellikleri vardır. Mesela aslan burcu seksi olmayı sever ve ona göre daha seksi parfüm seçimleri yapar. Koç burçları daha duygusaldır. Bu nedenle şeker kokularını daha çok sever. Avrupa’daki forumlardan toparladığım burcunuza göre parfüm seçimi nasıl yapılmalıdır konusu aynen şöyle geçiyor.

Burçlara Göre Parfüm Seçimi

Burçlara Göre Tavsiye Edilen Parfümler

Koç Burcuna Tavsiye Edilen Parfüm

Koç burcunun en belirgin özelliği olan liderlik vasfına uyan kokular arasında limon, misk kokuları, vanilya ve orkide kokusu bulunmaktadır. Bu kokular koç burçlarının üzerinde bir etki yaratarak beğenecekleri kokular arasında gelmektedir.

Boğa Burcuna Tavsiye Edilen Parfüm

Boğa burcunun en belirgin özelliklerinden bir tanesi sıcak kanlı bir kişiliğe sahip olmasıdır. Bu nedenle koç burcunun parfüm seçimi ise bergamot, yasemin, lotus, lavanta ve aroma kokulu parfümler, kokular olmalıdır. Aynı zamanda odunsu kokulardan olan çam gibi kokularda boğa burcuna tavsiye ettiğimiz parfümlerdendir.

İkizler Burcuna Tavsiye Edilen Parfüm

İkizler burcu çok sempatik bir burçtur ve kendini diğer insanlara sevdirmeye bayılır. Kendini sevdirmesi de çok sıcak kanlı olduğundandır. İkizler burcunun en popüler kokuları menekşe, gelincik ve frenk üzümü kokularıdır.

Yengeç Burcuna Tavsiye Edilen Parfüm

Yengeç burcunun en belirgin özelliği duygusal olmalıdır. Bu nedenle yengeç burcuna tavsiye edilen parfüm seçenekleri arasında yasemin, zambak ve misk kokuları uygun görülmektedir.

Aslan Burcuna Tavsiye Edilen Parfüm

Aslan burcunun en belirgin özelliği liderlik vasfıdır. Aslan burcuna tavsiye edilen parfümler arasında fulya, hindistan cevizi ve narenciye kokuları uygundur.

Başak Burcuna Tavsiye Edilen Parfüm

Başak burcu titizliği ile bilinir. Bu nedenle elbiselerin üzerine daha iyi koku sinmesinden dolayı kullanacağı ve başak burcuna tavsiye edilen kokular arasında ferah kokular vardır. limon esansı, sedir, gardenya ve biber kokusu tavsiye edilir.

Terazi Burcuna Tavsiye Edilen Parfüm

Terazi burcu sevimliliği ile ön planda olan bir burçtur. Bu nedenle terazi burcuna tavsiye edilen parfümler arasında tarçın, karanfil, sümbül ve melisa kokuları uygundur.

Akrep Burcuna Tavsiye Edilen Parfüm

Akrep burcunun en belirgin özelliklerinden bir tanesi sezgileri çok kuvvetlidir. Bu nedenle akrep burçlarına tavsiye edilen kokular arasında vanilya, portakal çiçeği, meşe yosunu tarzında kokular uygun görülmektedir.

Yay Burcuna Tavsiye Edilen Parfüm

Yay burcu özgürlüğüne oldukça düşkün bir burçtur. Bu nedenle yay burcuna tavsiye edilen burçlar arasında zencefil, zambak, nane gibi kokular tavsiye edilmektedir.

Oğlak Burcuna Tavsiye Edilen Parfüm

Oğlak burcunda sorumluluk duygusunu en iyi hisseden bir burçtur. Bu nedenle oğlak burcuna tavsiye edilen parfümler arasında karamel, orkide, yeşil çay ve amber kokuları uygun görülmektedir.

Kova Burcuna Tavsiye Edilen Parfüm

Kova burcunun en belirgin özellikleri arasında insancıl oluşu ve bağımsızlığını sevmesidir. Bu nedenle kova burcuna tavsiye edilen kokular arasında lavanta, zambak, vanilya ve sedir kokuları tercih etmelidir.

Balık Burcuna Tavsiye Edilen Parfüm

Balık burcu duygusallığın burcudur. Bu nedenle balık burcuna tavsiye edilen kokular arasında çilek, gelincik, tarçın ve nergis kokuları uygun olmaktadır.

Eğer sizde burcunuza göre parfüm seçimi yapmak isterseniz, yukarıdaki burçlara göre tavsiye edilen parfümlerden birini seçerek burcunuza uygun olan parfümü tercih edebilirsiniz.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ