PH Değeri 5.5 Olan Şampuanlar

PH Değeri 5.5 Olan Şampuanlar

PH değeri 5.5 olan şampuanlar , saç telleri ve saç derisinin ihtiyacı olan mineral, vitamin gibi eksiklikleri tamamlayarak saç derisindeki hücreleri yeniler ve kırık olan ve sağlıksız saçları onarır.

PH 5.5 şampuan aynı zamanda kepek problemi ve saç problemlerine en iyi gelen şampuan türlerindendir. Saç problemi olan kişilere uzmanların önerdiği ph değeri 5.5 olan şampuanlar ile alakalı bilgiler ve tavsiye şampuanlar önermek istiyorum.

PH Değeri 5.5 Olan Şampuanlar

PH Değeri 5.5 Olan şampuanlar hakkında sizlere bilgi vermek istiyorum. İşte en çok tercih edilen PH değeri 5,5 olan şapmuanlar.

Dermalute pH 5.5 Saç Koruma Şampuanı

Dermalute Ph 5.5 saç koruma şampuanı bütün saç tipleri için geçerli bir şampuandır. Sizlere tavsiye ettiğimiz bu PH 5.5 değerli şampuan içerisinde E vitamini ekstresi, biotin H vitamini, Niacin Vitamin B3, Panthenol Viamin B5 ve Tocopherly Acetate Vitamin E bulunmaktadır.

Dermalute pH 5.5 Saç Koruma Şampuanı içerik olarak Birch Leaf, Camomile, Goloen Millet, Nettle, Horstail, Hops, Chinchona, Sage, Green Tea, Lime Blossom içerir. Fiyatı yaklaşık 30-35 TL arasındadır.

Sebamed Repair PH 5.5 Şampuan

Sebamed şampuan yıpranmış saç tellerini onarır ve özellikle boya nedeniyle kurumuş olan saçları nemlendirir. Ph 5.5 özelliği sayesinde de saç derisinin sağlığını korur ve hücre yenilenmesine yardımcı olur.

Sebamed içeriğinde sodyum ve Pca değerinin nem tutmasını kolaylaştırır bir özellik vardır. Aynı zamanda bu şampuan içerisinde kazein ile whey protein bulunur. Dermatolojik olarata test edildiğinden dolayı hassas ilde sahip olanlarda kullanabilir. Bu şampuanın fiyatı 20-25 TL arasındadır.

Numismed PH 5.5 Mild Günlük Bakım Şampuanı

Saç derisini dış etkilere karşı koruyan biyolojik örtünün pH değerini ortalama 5.5 tir. Bu koruyucu örtünün doğal yapısını bozmadan yapılan temizlik sağlıklı ve saç ve kafa derisi için ilk şarttır.
Numismed pH 5.5 günlük bakım şampuanı saç derisinin doğal yapısını koruyarak tam bir temizlik ve rahatlama sağlar. İçeriğinde bulunan papatya özütü, Bisabolol saçlı deriyi rahatlatır ve doğal antiseptik özelliğiyle bölgede bakteri ve mantar üremesini önler. D-pantenol saçı besler,saça hacim ve yumuşaklık katar. Her gün kullanıma uygundur.

Moos Isırgan Otlu ve Vitaminli Şampuan

Size tavsiye ettiğimiz şampuanlar arasında bulunan ve PH değeri 5.5 olan Moos Isırgan otlu ve vitaminli şampuan saç dökülmesini durdurur. Aynı zamanda saç köklerini korur ve saçlara canlılık, parlaklık, saç derisinde hücre çoğalmasına yardımcı olur.

Formülünde bulunan ısırgan otu sayesinde 12 ayrı vitamin barındıran şampuan içerisinde A, B2, B3, B5, B8, B9, C, E, F, H, K, p-aminobenzoic asit bulunur. Özellikle zarara uğramış saçları onarır ve sağlıklı olmasını sağlar. Fiyatı yaklaşık 20TL kadardır.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.