Ünlüler Nasıl Zayıflıyor

Ünlüler Nasıl Zayıflıyor

Ünlüler Nasıl Zayıflıyor. Uraz Kaygılaroğlu, 2011 senesinde Pis Yedili filmiyle karşımıza geldi. O dönemlerde çok fazla kilolu olan Uraz zayıflama dönemini herkese anlattı. ‘’ Tıbbi bir ameliyat geçirmedim. Diyet yaparak kilo verdim. Bir gün kuzenimle giyinirken kendisinin çok zayıf olduğunu gördüm. Çorabımı çekebilmek için eğilimde kuzenim Meri ‘’ Eğil de bir göbeğini gör ‘’ dedi. Normal zamanlarda ayı vb. benzetmelerine çok maruz kalmışımdır fakat o lafı benim çok ağrıma gitmişti. Daha sonra yemeyi kestim ve 15 ila 20 kilo verebildim.

Zayıfladıkça kendime gene baktım ve fark ettim ki yine kiloluydum bende tekrardan yemeye başladım. Fakat annem artık sağlığımdan çok endişelendiğinden bana ‘’ Sen uyurken yatağından garip sesler duyuyorum. Zayıfla artık yoksa sağlığın kötüye gidecek. ‘’ diyordu. Onun ısrarlarıyla diyestisyene gittim. Eve geldiğim zaman anneme listeyi gösterdim. ‘’ Bu listeyi sana diyetisyenin verdiğine emin misin burada çok yemek var.’’ Dedi ve bana inanmadı. Böylelikle diyeti başlattım ve 2 sene boyunca 140 kilodan 76 kiloya düşebildim.

 

Defalarca diyet yapmasına rağmen Hacı Sabancı 135 kiloya ulaştığında zayıflayabilmek için İstanbul’da mide küçültme ameliyatını gerçekleştirdi.

Alkoçlar’ın kızı olan Neslişah oyunculuk yapan Engin Altan Düzyatan ile Ağustos 2014 senesinde nikah masasına oturmuştu. 9 Ocak 2016 yılında oğlu Emir Aras’ı dünyaya getirdi. Hamilelik zamanında 25 kilo alarak 75 kiloya ulaşan Neslişah Alkoçlar diyet ve spor ile fazlalıklarından kurtulduğunu dile getirdi. Üstelikle 27 kilo verirken eski halinden daha zayıf bir görünüm elde etti.

 

Gülşah Saraçoğlu istediği kiloyu verebilmek için bıçak altına yattığını dile getirdi. 80 kilonun üstünde olan modacı 20 kilo vermek istediğini ve uzman bir doktora giderek geçirdiği ameliyatının ardından Nukhet Duru’nun yanında refakatçi olarak kaldığı öğrenildi. Bülent Ersoy’unda ortak olarak bilindiği hastane de Diva’dan da büyük destekler aldığı bilgisi geldi. Mide küçültme operasyonu geçiren Cengiz Kurtoğlu’nun da kısa bir süre içerisinde 46 kilo verdiği bilinmektedir.

 

Rockçı olan Emre Aydın hırslarıyla senelerdir şikayetçi olduğu fazla kilolarından kurtuldu. 3.5 ay spor salonuna giden Emre Aydın, 18 kilo verip daha çok hafifledi. Mide küçültme ameliyatına da karşı olduğunu dile getirdi.

Geçirdiği mide ameliyatıyla 7 ayda 41 kilo vermiş olan Cengiz Kurtoğlu, iki yeni abüm ile sahnelere de dönmeye hazırlanmakta. Artık daha sağlıklı beslendiğini ve sağlıklı olduğunu belirten Cengiz Kurtoğlu kep ve önlük giyerek ızgara başında da balığını pişirmiştir. Kurtoğlu ‘’ 130 kilodan 89 kiloya kadar düşütünü eski elbiselerine kim giyebilirse onlara veriyorum. ‘’ diyerek belirtti.

Etiler de eşi Zeynep ve oğlu Alican ile yakalanan Okan Karaca ‘’ Vücudumun yarısı neredeyse gitti, 140 kilodan 70’e kadar düştüm. Çok şükür sağlığımda yerinde.’’ diyerek kendini ifade etti.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.